"2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш ауданық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 3-1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023–2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-1 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 453 795,7 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 135 408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 486 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері –1 316 901,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 455 300,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1504,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1504,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1504,6 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-1 -тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 0,7 теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-1 "О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 6 июня 2023 года № 3-1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-1 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 453 795,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 135 408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 486 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 316 901,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 455 300,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 504,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 504,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1.Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 0,7 тенге.".
приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.