"2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 9-1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10 333 007,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 844 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 750 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 451 749,9 мың теңге;
2) шығындар – 10 376 687,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –-58 469 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –139 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –198 194 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 14 789,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–
-14 789,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 139 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 205 506 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 991,4 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2023 жылға арналған резервi 16 311,8 мың теңге көлемінде бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 30-2 "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2023 года № 9-1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 30-2 "О районном бюджете на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 333 007,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 844 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 785 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –31750 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 451 749,9 тысяч тенге;
2) затраты – 10 376 687,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -58 469 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 139 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 198 194 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 14 789,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– -14 789,6 тысяч тенге.
поступление займов –139 725 тысяч тенге;
погашение займов –205 506 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств –50 991,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 16 311,8 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У. Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы "13" қарашадағы
№ 9-1 шешіміне 1-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от "13" ноября 2023 года № 9-1
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Бюджет района на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

8300
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1724570,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102748
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2565
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1619257,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
127435
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125885
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1550
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
50869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49958
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
911
02
Қорғаныс
15 012
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13739
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13739
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1273
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1273
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1600
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 166 267,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106424
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
106424
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270842
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35245,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
823
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
46551,8
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау

8300
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
8300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1724570,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
102748
013
Капитальные расходы государственного органа
2565
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1619257,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
127435
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
125885
015
Капитальные расходы государственного органа
1550
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
50869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
49958
003
Капитальные расходы государственного органа
911
02
Оборона
15012
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13739
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13739
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1273
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1273
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 166 267,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106424
010
Государственная адресная социальная помощь
106424
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270842
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35245,2
006
Оказание жилищной помощи
823
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46551,8
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4587
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8971
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
148378,9
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
26127,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
626051,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
563035,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63016,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162950
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106221
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
624
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46286
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2819
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 619 467,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72251,3
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
16800,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2259
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
53192
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
528000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
528000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1016492,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
970625,8
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1761
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
44106
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2723
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2723
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік

158
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4587
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8971
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
148378,9
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
26127,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
626051,9
004
Программа занятости
563035,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63016,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162950
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
106221
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
624
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
46286
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2819
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 619 467,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72251,3
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
16800,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2259
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
53192
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
528000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
528000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1016492,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
970625,8
005
Развитие коммунального хозяйства
1761
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
44106
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2723
015
Освещение улиц населенных пунктов
2723
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

21280
"Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Ақсу" 0-2,33 км аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
73286
"Жаңаталап-Аққыр"елді мекендері арасындағы аудандық маңызы бар автомобиль жолын күрделі жөндеу
655292
"Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр" аудандықмаңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу 20,3-37,4 км
254290,7
Жалағаш кентіндегі 10 көшенің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
749670,7
"Ауыл-Ел бесігі" оның ішінде
862 145,8
Жалағаш кенті М.Шәменов көшесіне күрделі жөндеу
479379,8
Аққұм ауылындағы Аққұм көшесін күрделі жөндеу
146985
М.Шаменов ауылындағы Бұқарбай батыр көшесін күрделі жөндеу
54188
Бұқарбай батыр ауылындағы А.Құнанбаев, Бұқарбай батыр, А.Төлеубаева ауылішілік көшелерін орташа жөндеу
181593
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы "13" қарашадағы
№ 9-1 шешіміне 4-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 6-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
565 605,2
Аққұм елді мекенде су тарату жүйесінен аула ішілік су тарату желісінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
10259
Мәдениет елді мекенде су тарату жүйесінен аула ішілік су тарату желісінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
7782
"Жалағашкенті, Ақтерек-170 га учаскесінен су ұңғымалары және су жинау-тарату кешенінің құрылысы" жобасын қосақаржыландыру
21409
"Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (газбен жабдықтау жүйесінің) құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
61857
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (электрмен жабдықтау жүйесінің 2 кезең ) ЖСҚ әзірлеу
16442,2
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (электрмен жабдықтау жүйесінің 2 кезең) ЖСҚ мемлекеттік сараптамадан өткізу
1717,8
Жалағаш ауданы Жалағаш кенті темір жол арқылы өтетін жаяу жүргіншілер көпірін салу
325363
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №123 мектеп-лицейі ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
2 986,2
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №123 мектеп-лицейі ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
541,8
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №246 орта мектеп ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
3 082,5
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №246 орта мектеп ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
559,3
"Жалағаш ауданы Ақсу елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу"
20 000
"Жалағаш ауданы М.Шәменов елді мекенінде тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу"
20 000
Аққыр ауылдық округі "Аққыр" каналына су шаруашылығы жұмыстарын жүргізудің жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу

21280
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Аксу" 0-2,33 км
73286
Капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения между населенными пукнтами "Жанаталап-Аккыр"
655292
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр" 20,3-37,4 км
254290,7
Капитальный ремонт автомобильных дорог 10-ти улиц в поселке Жалагаш
749670,7
"Ауыл-Ел бесігі" в том числе
862145,8
Капитальный ремонт улицы М. Шаменова, в пос. Жалагаш
479379,8
Капитальный ремонт улицы Аккум в селе Аккум
146985
Капитальный ремонт автомобильной дороги ул.Букарбай батыр в селе М.Шаменова
54188
Средний ремонт внутрипоселковых улиц Арман Толеубаев, Бухарбай батыр, Абая Кунанбаева аула Бухарбай батыра
181593
Приложение 4 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 13 ноября 2023 года № 9-1
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Барлығы
565 605,2
Софинансирование проекта "Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в н.п. Аккум"
10259
Софинансирование проекта "Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в н.п. Мадениет"
7782
Софинансирование проекта "Строительство водоразборно-распределительного комплекса и водоисточников на уч. Актерек-170 га в п. Жалагаш"
21409
"Строительство инженерной инфраструктуры (сети водоснабжения) на участке Актерек-170 га в поселке Жалагаш"
61857
"Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (сети электроснабжения) на 170 га участок "Актерек" в поселке Жалагаш"
16442,2
"Строительство инженерной инфраструктуры (сети газоснабжения) на участке Актерек-170 га в поселке Жалагаш"
1717,8
Строительство пешеходного моста через железную дорогу в поселке Жалагаш Жалагашского района
325363
Разработка ПСД по проекту "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
2 986,2
Проведение экспертизы проекта "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
541,8
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №246 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
3 082,5
Проведение экспертизы проекта "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №246 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
559,3
"Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенном пункте Аксу Жалагашского района"
20 000
"Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенном пункте Шаменова Жалагашского района"
20 000
Разработка проектно-сметной документации для проведение водохозяйтвенных работ на канале "Аккыр" аульного округа Аккыр

15593
Кенттегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
29197,6
Қаракеткен ауылындағы тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы жұмыс жобасын қоса қаржыландыру
9341
Ақсу ауылындағы тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы жұмыс жобасын қоса қаржыландыру
19473,8
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы "13" қарашадағы
№ 9-1 шешіміне 5-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 7-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджет және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
Республикалық бюджеттен
Қазақстан Республикасы
ның Ұлттық қорынан
Барлығы

15593
Софинансирование проекта строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в пос Жалагаш
29197,6
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора села Каракеткен жұмыс жобасын қоса қаржыландыру"
9341
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора села Аксу"
19473,8
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 13 ноября 2023 года № 9-1
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Целевые трансферты на развитие в районный бюджет на 2023 год предусмотренные из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан
Наименование
Сумма, тысяч тенге
из республиканского бюджета
из Национального фонда Республики Казахстан
Всего