2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10 044 566,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 948 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 075 073,5 мың теңге;
2) шығындар – 11 496 626,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 911 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 243 958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 215 047 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 480 971,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 480 971,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 665 379 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 223021 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38 613,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2023 жылы облыстық және республикалық бюджеттен бөлінген қаржыдан 570 мың теңге пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасы облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 14.02.2024 № 14-1 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) "Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және "Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" – 50 пайыз;
2) "Әлеуметтік салық" – 50 пайыз.
3. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2024 жылға арналған резервi 39 959 мың теңге көлемінде бекітілсін.
4. 2024 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 12-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 044 566,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 948 403 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 075 073,5 тысяч тенге;
2) затраты – 11 496 626,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 911 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 243 958 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 215 047 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 480 971,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
1 480 971,2 тысячи тенге;
поступление займов –1 665 379 тысяч тенге;
погашение займов – 223 021 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств –38 613,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.10.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
1-1. Учесть, что в 2023 году из средств, выделенных из областного и республиканского бюджета, в областной бюджет возвращены по неиспользованным (недоиспользованным) целевых трансфертов в сумме 570 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.02.2024 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе доходов районного бюджета на 2024 год нормативы распределения установлены в следующих объемах:
1) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 39 959 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2024 год согласно приложению 4.
5. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 5.

6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 6.
7. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 7.
8. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 8.
9. Утвердить перечень субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложению 9.

10. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін
11. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру районного бюджета на 2024 год, согласно приложению 10.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата У. Елеусинов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Бюджет района на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.10.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

122300,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
945139
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
145262
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135352
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5868
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4042
494
Ауданның (облыстықмаңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
58098
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57012
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1086
02
Қорғаныс
27 340
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21846
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21846
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5494
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2494
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 579
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2579
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2579
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
698 797,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79444
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
79444
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
366007
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38323
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3713
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
75220
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5782
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

122300,7
013
Капитальные расходы государственного органа
5500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
945139
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
145262
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
135352
015
Капитальные расходы государственного органа
5868
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4042
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
58098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
57012
003
Капитальные расходы государственного органа
1086
02
Оборона
27 340
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21846
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21846
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5494
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2494
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 579
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2579
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2579
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
698 797,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79444
005
Государственная адресная социальная помощь
79444
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
366007
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38323
006
Оказание жилищной помощи
3713
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75220
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5782
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

9326
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
172160
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
61314
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252456,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104784
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1134
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2095
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
128395,5
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13171
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2877
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
890
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
890
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 413 895,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6800
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
100
049
Көппәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
195
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1990
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2404810,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
918295
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1426,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1484989
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
1 518 933,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
399736,7
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
399736,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

9326
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
172160
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
61314
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
252456,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
104784
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других
1134
021
Капитальные расходы государственного органа
2095
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
128395,5
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13171
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2877
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
890
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
890
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 413 895,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9085
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6800
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
100
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
195
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
1990
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2404810,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
918295
005
Развитие коммуналного хозяйства
1426,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
100
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1484989
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 518 933,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
399736,7
003
Поддержка культурно-досуговой работы
399736,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

17259
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
15086
"Таң ауылындағы мәдениет үйі" КМҚК күрделі жөндеу
350275,4
Жалағаш кентінің бас жоспарына түзету енгізу, Бұқарбай батыр, Мәдениет, Есет батыр ауылдық елді мекендердің дамыту және салу схемаларына (оңайлатылған бас жоспарларына) түзетулер енгізу, Жалағаш кенті "Наурыз" 110 га және "Дәуімбай-2" 68,0 га учаскелерінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу
102022
Жалағаш кенті құрылыс салынған аумағындағы жер асты және жер үсті инженерлік желілерін түгендеу (2024 жыл аумағы 678 га)
34437
Аудандық маңызы бар Шаменов елді мекеніне кіре-беріс автомобиль жолын күрделі жөндеу
305092
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
Аққұм ауылындағы (10 көше) автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
286848
Есет батыр ауылындағы Т.Бисембаев, Бөлебай би, Өмірбай шешен, Жаңажарма, Сарман батыр көшелерін күрделі жөндеу
517955
Несие
1 421 421
Тұрғын үй сатып алу үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1421421
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 6-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 149 143,1
"Шәменов елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
485310
"Ақсу елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
397434
Жалағаш ауданының Жалағаш кентінде №123 орта мектебінің қазандығын табиғи газға ауыстыра отырып реконструкциялау
26513,6
Жалағаш ауданының Жалағаш кентінде №246 орта мектебінің қазандығын табиғи газға ауыстыра отырып реконструкциялау
15103,3
"Мырзабай ахун ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрменжабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
14115
"Есет батыр ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрменжабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
35701
"Т.Жүргенов аулының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрмен жабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
42387
Жалағаш ауданы, Таң ауылында 10 дана екі пәтерлік тұрғын үйге көше жарығы бар кірме автомобиль жолын салу
103381,6
Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру

17259
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
15086
Капитальный ремонт КГКП "Дом культуры в селе Тан"
350275,4
Корректировка генерального плана корректировка схем развития и застройки (упрощенных генеральных планов) сельских населенных пунктов Бухарбай батыр, Мадениет, Есет батыр, разработка проекта детальной планировки участков "Наурыз" 110 га и "Дауимбай-2" 68,0 га кента Жалагаш.
102022
Инвентаризация подземных и надземных инженерных сетей на застроенной территории поселка Жалагаш (площадь 678 га в 2024 году)
34437
Капитальный ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к населенному пункту Шаменова
305092
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
Капитальный ремонт автомобильных дорог (10 улиц) в селе Аккум
286848
Капитальный ремонт улиц Т.Бисембаева, Болебай би, Омирбай шешена, Жана Жарма, Сарман батыр в селе Есет батыр
517955
Кредит
1 421 421
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для приобретения жилья
1421421
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.10.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 149 143,1
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей к населенному пункту Шаменова"
485310
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей к населенному пункту Аксу"
397434
Реконструкция котельной с переводом на природный газ средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района
26513,6
Реконструкция котельной с переводом на природный газ средней школы №246 в поселке Жалагаш Жалагашского района
15103,3
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора селаМырзабайахун"
14115
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора села Есет батыра (Электроснабжение)"
35701
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора села Т.Жургенова (Электроснабжение)"
42387
Строительство подъездной автомобильной дороги с уличным освещением к двум квартирным жилым домам в количестве 10 штук в сельском округе Тан
103381,6
Софинансирование проекта строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жалагаш

29197,6
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 7-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер мен несиелер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
128 199
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
59743
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға

29197,6
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые текущие трансферты и кредиты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
128 199
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
59743
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

4888
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
63568
Несие барлығы
243 958
Жалағаш кентіндегі Үркінбаев көшесіндегі №1 тұрғын үйді күрделі жөндеу
2912
Жалағаш кентіндегі Үркінбаев көшесіндегі №2 тұрғын үйді күрделі жөндеу
2912
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
238134
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 8-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Республикалық бюджеттен
Қазақстан Республикасы
ның Ұлттық қорынан
Барлығы

4888
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
63568
Всего кредиты
243 958
Модернизация многоквартирного жилого дома №1 по ул. Уркимбаева в пос.Жалагаш
2912
Модернизация многоквартирного жилого дома №2 по ул. Уркимбаева в пос.Жалагаш
2912
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
238134
Приложение 8 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые трансфертына развитие в районный бюджет на 2024 год предусмотренные из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.10.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
из республиканского бюджета
из Национального фонда Республики Казахстан
Всего