2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10 044 566,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 948 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 075 073,5 мың теңге;
2) шығындар – 11 496 626,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 911 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 243 958 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 215 047 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 480 971,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 480 971,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 665 379 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 223021 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 38 613,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. 2023 жылы облыстық және республикалық бюджеттен бөлінген қаржыдан 570 мың теңге пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасы облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 14.02.2024 № 14-1 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) "Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және "Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" – 50 пайыз;
2) "Әлеуметтік салық" – 50 пайыз.
3. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2024 жылға арналған резервi 39 959 мың теңге көлемінде бекітілсін.
4. 2024 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 12-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 024 035,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 953 580 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11 113 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 054 542,1 тысячи тенге;
2) затраты – 11 732 974,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 295 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 243 342 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –195 047 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 757 234,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 757 234,6 тысячи тенге;
поступление займов – 1 940 839,4 тысяча тенге;
погашение займов – 222 218 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 613,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2024 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
1-1. Учесть, что в 2023 году из средств, выделенных из областного и республиканского бюджета, в областной бюджет возвращены по неиспользованным (недоиспользованным) целевых трансфертов в сумме 570 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.02.2024 № 14-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в составе доходов районного бюджета на 2024 год нормативы распределения установлены в следующих объемах:
1) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в объеме 39 959 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2024 год согласно приложению 4.
5. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 5.

6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттер 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 6.
7. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 7.
8. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год согласно приложению 8.
9. Утвердить перечень субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложению 9.

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79444
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
79444
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
366007
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38323
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3713
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
75220
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5782
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9326
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
172160
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
61314
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
252456,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104784
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1134
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2095
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
128395,5
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13171
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2877
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
890
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
890
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 413 895,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56613,4
005
Государственная адресная социальная помощь
56613,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
351150,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36816,7
006
Оказание жилищной помощи
634,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67499,5
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5106
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9326
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
170285
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
61314
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
247369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
105768,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других
434
021
Капитальные расходы государственного органа
2095
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
128395,5
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7799
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2877
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 674 827,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8990

3000
821
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қоғамдық даму бөлімі
125633
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89522
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
29686
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5225
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1200
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
1 155 485,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1151806,9
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1151806,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3679
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
3679
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
169 078
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
104348
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103148
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
64730
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
64730
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
233 238,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
233238,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95404,7
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
136459
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1375
12
Көлік және коммуникация
518 085,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
518085,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
111662,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20603
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
378222,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7597,9
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру

3000
821
Отдел общественного развития района (города областного значения)
124430
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
88331,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
29686
006
Капитальные расходы государственного органа
5225
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1187,2
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 153 532,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1149853,9
036
Развитие газотранспортной системы
1149853,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3679
036
Развитие газотранспортной системы
3679
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
204 152
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
104348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
103148
003
Капитальные расходы государственного органа
1200
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
99804
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99804
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
233 238,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
233238,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
95404,7
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
136459
015
Капитальные расходы государственного органа
1375
12
Транспорт и коммуникации
485 742,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
485742,7
022
Развитие транспортной инфраструктуры
111711,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20603
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
345830,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7597,9
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок

Жалағаш кентінің бас жоспарына түзету енгізу, Бұқарбай батыр, Мәдениет, Есет батыр ауылдық елді мекендердің дамыту және салу схемаларына (оңайлатылған бас жоспарларына) түзетулер енгізу, Жалағаш кенті "Наурыз" 110 га және "Дәуімбай-2" 68,0 га учаскелерінің егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларын әзірлеу
102022
Жалағаш кенті құрылыс салынған аумағындағы жер асты және жер үсті инженерлік желілерін түгендеу (2024 жыл аумағы 678 га)
34437
Аудандық маңызы бар Шаменов елді мекеніне кіре-беріс автомобиль жолын күрделі жөндеу
305092
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
Аққұм ауылындағы (10 көше) автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
286848
Есет батыр ауылындағы Т.Бисембаев, Бөлебай би, Өмірбай шешен, Жаңажарма, Сарман батыр көшелерін күрделі жөндеу
517955
Несие
1 421 421
Тұрғын үй сатып алу үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1421421
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 6-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 149 143,1
"Шәменов елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
485310
"Ақсу елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
397434
Жалағаш ауданының Жалағаш кентінде №123 орта мектебінің қазандығын табиғи газға ауыстыра отырып реконструкциялау
26513,6
Жалағаш ауданының Жалағаш кентінде №246 орта мектебінің қазандығын табиғи газға ауыстыра отырып реконструкциялау
15103,3
"Мырзабай ахун ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрменжабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
14115
"Есет батыр ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрменжабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
35701
"Т.Жүргенов аулының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (электрмен жабдықтау)" жобасын қоса қаржыландыру
42387
Жалағаш ауданы, Таң ауылында 10 дана екі пәтерлік тұрғын үйге көше жарығы бар кірме автомобиль жолын салу
103381,6
Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
29197,6
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 7-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер мен несиелер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

Корректировка генерального плана корректировка схем развития и застройки (упрощенных генеральных планов) сельских населенных пунктов Бухарбай батыр, Мадениет, Есет батыр, разработка проекта детальной планировки участков "Наурыз" 110 га и "Дауимбай-2" 68,0 га кентаЖалагаш.
102022
Инвентаризация подземных и надземных инженерных сетей на застроенной территории поселка Жалагаш (площадь 678 га в 2024 году)
34437
Капитальный ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к населенному пункту Шаменова
298298
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
Капитальный ремонт автомобильных дорог (10 улиц) в селе Аккум
286848
Капитальный ремонт улиц Т.Бисембаева, Болебай би, Омирбай шешена, Жана Жарма, Сарман батыр в селе Есет батыр
517955
Кредит
1 697 497,4
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для приобретения жилья
1697497,4
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2024 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 146 633,4
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей к населенному пункту М.Шаменова"
485310
Софинансирование проекта "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей к населенному пункту Аксу"
397434
Реконструкция котельной с переводом на природный газ средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района
26513,6
Реконструкция котельной с переводом на природный газ средней школы № 246 в поселке Жалагаш Жалагашского района
15103,3
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора села Мырзабай ахун"
13395,2
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора села Есет батыра (Электроснабжение)"
34906
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора села Т.Жургенова (Электроснабжение)"
41443,1
Строительство подъездной автомобильной дороги с уличным освещением к двум квартирным жилым домам в количестве 10 штук в сельском округе Тан
103330,6
Софинансирование проекта строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Жалагаш
29197,6
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые текущие трансферты и кредиты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2024 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

128 199
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
59743
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
4888
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
63568
Несие барлығы
243 958
Жалағаш кентіндегі Үркінбаев көшесіндегі №1 тұрғын үйді күрделі жөндеу
2912
Жалағаш кентіндегі Үркінбаев көшесіндегі №2 тұрғын үйді күрделі жөндеу
2912
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
238134
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 8-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан қаралған нысаналы даму трансферттері

128 199
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
59743
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4888
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
63568
Всего кредиты
243 342
Модернизация многоквартирного жилого дома №1 по ул. Уркимбаева в пос.Жалагаш
2604
Модернизация многоквартирного жилого дома №2 по ул. Уркимбаева в пос.Жалагаш
2604
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
238134
Приложение 8 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Целевые трансфертына развитие в районный бюджет на 2024 год предусмотренные из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 23.10.2024 № 25-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Республикалық бюджеттен
Қазақстан Республикасы
ның Ұлттық қорынан
Барлығы
50000
1007 701
Мырзабай ахун ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын (электр беру желілерін) салу
120557
Есет батыр ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы (Электрмен жабдықтау)

Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23.10.2024 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
из республиканского бюджета
из Национального фонда Республики Казахстан
Всего
50000
1 007 701
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора село Мырзабай ахун
120557
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора с.Есет батыра (Электроснабжение)

314155
Т.Жүргенов ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы (Электрмен жабдықтау)"
372989
Ақсу елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы
100000
Шәменов елді мекеніне газ тарату желілерінің және жеткізуші газ құбырының құрылысы
100000
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдімекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
Жалағаш ауданының Бұқарбай батыр ауылдық округіндегі көшелерде автомобиль жолын салу
50000
Жалағаш аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 9-қосымша
2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
Барлығы

314155
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилищного сектора с.Т.Жургенова (Электроснабжение)
372989
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенном пункте Аксу
100000
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенный пункт М.Шаменова
100000
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесиги":
"Строительство автомобильной дороги на улицах в сельском округе Бухарбай батыр Жалагашского района"
50000
Приложение 9 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 декабря 2023 года № 12-2
Перечень обьемов субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов на 2024-2026 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
Всего