"2023 – 2025 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 3-15 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023–2025 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 31-15 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 986,3 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 198,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 145 332 мың теңге;
2) шығындар – 151 185,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 199,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 199,2 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-1 - тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 2,4 мың теңге аудандық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 31-15 "О бюджете сельского округа М.Шаменов на 2023-2025 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 6 июня 2023 года № 3-15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете поселка Жалагаш на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 31-15 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа М.Шаменов на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –150 986,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 198,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 332 тысяч тенге;
2) затраты – 151 185,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 199,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в районный бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 2,4 тысяч тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.