"Өзгент ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтің бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 43 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өзгент ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 351 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Өзгент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 и 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 107 116,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 103 548,6 мың теңге;
2) шығындар – 107 116,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года "О бюджете сельского округа Озгент на 2023-2025 годы" № 351
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 июня 2023 года № 43
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 351 "О бюджете сельского округа Озгент на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Озгент на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 107 116,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 3 568 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 103 548,6 тысяч тенге;
2) затраты – 107 116,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге".
Аталғаншешімнің 1-қосымшасы осышешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 43 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 351 шешіміне 1 қосымша
Өзгент ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 0,1 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председаталь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 43
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 351
Бюджет сельского округа Озгент на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ