"Жаңақорған кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 330 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 66 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаңақорған кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 330 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаңақорған кентінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1460198,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 130345,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4156,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 18477,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1307219,2 мың теңге;
2) шығындар – 1478039,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 841,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 330 "О бюджете поселка Жанакорган на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2023 года № 66
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 330 "О бюджете поселка Жанкорган на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2022 год в следующем обьеме:
1) доходы – 1460198,2 тысяч тенге;
налоговые поступление - 130345,1 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 4156,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала –18477,9 тысяч теңге;
поступление трансфертов – 1307219,2 тысяч теңге;
2) затраты—1478039,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0;
бюджетные кредиты- 0;
погащение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0:
5) дефицит (профицит) бюджета – -17841,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 841,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 66 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 330 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Түсімдер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17841,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение к решению маслихата
Жанакорганского района
31 августа 2023 года № 66
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 330
Бюджет поселка Жанакорган на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы