"Келінтөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 340 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 75 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Келінтөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 340 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келінтөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 216 263,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 985,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 208 278,0 мың теңге;
2) шығындар – 216 437,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 340 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 31 августа 2023 года № 75. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 340 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 216 263,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 985,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 208 278,0 тысяч тенге;
2) затраты – 216 437,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 75 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 340 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -174,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 31 августа 2023 года № 75
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 340
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы