"Жаңарық ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 338 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 115 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңарық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 338 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –132892 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4672,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 287,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 127932,5 мың теңге;
2) шығындар – 133017,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 338 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 115
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 338 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объеме:
1)доходы – 132892 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –4672,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажа основного капитала – 287,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 127932,5 тысяч тенге
2) затраты – 133017,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -125,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 125,1 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 115 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 1-қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – -125,1ттысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 125,1 тысяч тенге.
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 115
Приложение1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабрь 2022 года № 338
Бюджет сельского округа Жанарык на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ