"Қожакент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 121 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожакент ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 145 680,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 137 027,4 мың теңге;
2) шығындар – 147 267,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1587 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 344 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 121
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 344 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующем обьеме:
1) доходы – 145 680,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 8 653 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 137 027,4 тысяч тенге;
2) затраты – 147 267,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 587 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1587 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 121 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 1-қосымша
Қожакент ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 587 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 023 года № 121
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 344
Бюджет сельского округа Кожакент на 2023 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы