Ақүйік ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 148 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақүйік ауылдық округінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –258 759,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 248 675,9 мың теңге;
2) шығындар – 260 635,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;

О бюджете сельского округа Акуйик на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 148.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы –258 759,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 084,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 0 ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 248 675,9 тысяч тенге;
2) затраты – 260 635,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1875,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1875,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.11.2024 № 276 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 97 874 мың теңге.".
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 147 шешіміне 1-қосымша
Ақүйік ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1875,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1875,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 276 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Обьем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 97 874 тыс тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 147
Бюджет сельского округа Акуйик на 2024 год