Екпінді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 150 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –107461,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2077,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 105384 мың теңге;
2) шығындар –107889,5 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О бюджете сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 150.
В соответствии с пунктом 2 статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Екпинди на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 107461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям –2077,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям трансфертов – 105384,0 тысяч тенге;
2) затраты – 107889,5 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.09.2024 № 239 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 57967,0 мың теңге.".
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 150 шешіміне 1 қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – -428,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 428,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.09.2024 № 239 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 57 967,0 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 150
Бюджет сельского округа Екпинди на 2024 год