Қожамберді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 159 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабына 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожамберді ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 78 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 949,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 75 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 666,1 мың теңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу – 0;
бюджеттіккредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0; қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Кожамберди на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 159.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 78 666,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 170,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 429,0 тысяч тенге ;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 78 942,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.09.2024 № 248 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 62 888 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.09.2024 № 248 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -276,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 285 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 62 888 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 159
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 285 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы