Көктөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 161 шешімі.
Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабына 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктөбе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 654,8 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 61 774,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 926,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -271,9 мың теңге;

О бюджете сельского округа Коктобе на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 161.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Коктобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 63 654,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 61 774,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63 926,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 271,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 271,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.11.2024 № 281 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 57 910,0 мың теңге.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.".

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 271,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 281 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 57 910,0 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2024 год утвердить согласно приложению № 4 к настоящему решению.".

4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 161 шешіміне 1-қосымша
Көктөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.11.2024 № 281 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 161
Бюджет сельского округа Коктобе на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 281 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. ДОХОДЫ

2024-2026 жылдарға арналған ауылдық бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін ұйымдастыру.

Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2024-2026 года
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь.