Талап ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 169 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талап ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 193 755 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 275 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –190 089 мың теңге;
2) шығындар – 194 085,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – -0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Талап на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 169.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2024-2026 года согласно приложениям 1, 2 и 3. В том числе на 2023 год в ледуюшем объеме:
1) доходы – 193 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 275 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 190 089 мың теңге;
2) затраты – 194 085,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.11.2024 № 291 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 68 651 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1 қосымша
Талап ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – -330,9 мың теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330,9 мың теңге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11.2024 № 291 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Обьем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 68 651 тыс тенге.
3.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 169
Бюджет сельского округа Талап на 2024 год