Жаманбай батыр ауылдық округі, Бесарық ауылының атауы жоқ көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаманбай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 16-ш шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бесарық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жаманбай батыр ауылдық округі, Бесарық ауылындағы атауы жоқ көшеге Құдайберген Абдрахманов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаманбай батыр ауылдық округінің әкімі Ә. Абдуллаев

О присвоении наименования безымянной улице села Бесарык сельского округа Жаманбай батыр
Решение акима сельского округа Жаманбай Жанакорганского района Кызылординской области от 10 ноября 2023 года № 16-ш
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бесарык и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Бесарык сельского округа Жаманбай батыр наименование Құдайберген Абдрахманов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жаманбай батыр А. Абдуллаев