3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 244,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106400,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8045,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 531,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59,2 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 97764,5 мың теңге;
2) шығындар – 117602,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11202 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11202 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11202 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аманкелді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121878,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5851,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 321,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 115705 мың теңге;
2) шығындар – 122153,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 275,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 275,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 244,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 106400,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8045,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 531,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97764,5тысяч тенге;
2) затраты – 117602,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11202 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11202 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11202 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Амангельды на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 121878,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5851,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 321,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115705 тысяч тенге;
2) затраты – 122153,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 275,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 275,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Аскара Токмаганбетова на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3760,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3760,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3760,5 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Шіркейлі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121307,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5582,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 984,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 114290 мың теңге;
2) шығындар – 122158,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 851,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 851,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 851,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық
мәслихатының төрағасы
Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2023 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 53 шешіміне
1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 185 шешіміне
1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3760,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3760,5 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3760,5 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Ширкейли на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 121307,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5582,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 984,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114290 тысяч тенге;
2) затраты – 122158,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 851,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 851,4 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 851,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Сырдарьинского
районного маслихата
Е.Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 4 сентября 2023 года № 53
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года №185
Бюджет поселка Теренозек на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование