"Тұран ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 6/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұран ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тұран ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 144 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 139 269 мың теңге;
2) шығындар – 145 071 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 423 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 423 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/7 "О бюджете сельского округа Туран на 2023 - 2025 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 5 сентября 2023 года № 6/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/7 "О бюджете сельского округа Туран на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Туран на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 144 648 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 339 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 269 тысяч тенге;
2) затраты – 145 071 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 423 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 423 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.