2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 009 238,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 921 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 053 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 300 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 048 168,9 мың теңге;
2) шығындар – 14 531 641,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 387 128 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 618 410 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 231 282 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 909 530,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 909 530,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 618 410 мың теңге;
қарыздарды өтеу –231 282 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 522 402,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 22.02.2024 № 13/2 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз.
3. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
2024 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 143 297 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 68 839 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 58 616 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 66 572 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі – 90 805 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 64 282 мың теңге;

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 21 декабря 2023 года № 10/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 009 238,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 921 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 053 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 048 168,9 тысяч тенге;
2) затраты – 14 531 641,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 387 128 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 618 410 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 231 282 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -909 530,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 909 530,2 тысяч тенге;
поступление займов – 618 410 тысяч тенге;
погашение займов – 231 282 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 522 402,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2024 № 13/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что на 2024 год с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2024-2026 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам, в том числе:
на 2024 год:
Поселок Шиели – 143 297 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 68 839 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 58 616 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 66 572 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 90 805 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 64 282 тысяч тенге;

Бәйтерек ауылдық округі – 66 563 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 67 836 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 81 564 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 63 284 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 71 290 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 54 076 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 77 618 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 66 746 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 52 617 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 64 068 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 53 851 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 50 313 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –120 438 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 65 890 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі - 79257 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 64 013 мың теңге.
Тұран ауылдық округі – 84 594 мың теңге;
Барлығы 1 676 429 мың теңге.
2025 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 153 339 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 73 657 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 62 719 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 71 232 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі – 97 161 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 68 781 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 71 222 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 72 584 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 87 273 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 67 713 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 76 280 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 57 861 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 83 051 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 71 418 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 56 300 мың теңге;
Қоғалы ауылдық округі – 68 552 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 57 620 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 53 834 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі –128 868 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 70 502 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі - 84 804 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 68 493 мың теңге.
Тұран ауылдық округі – 90 515 мың теңге;
Барлығы 1 793 779 мың теңге.
2026 жылға:
Шиелі кенті әкімі аппараты – 164 073 мың теңге;
Ақмая ауылдық округі – 78 813 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі – 67 109 мың теңге;
Ақтоған ауылдық округі – 76 218 мың теңге;
Бәйгеқұм ауылдық округі – 103 962 мың теңге;
Бестам ауылдық округі – 73 596 мың теңге;
Бәйтерек ауылдық округі – 76 207 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округі – 77 665 мың теңге;
Жуантөбе ауылдық округі – 93 382 мың теңге;
Жөлек ауылдық округі – 72 453 мың теңге;
Жиделіарық ауылдық округі – 81 619 мың теңге;
Жаңатұрмыс ауылдық округі – 61 911 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 88 864 мың теңге;
Керделі ауылдық округі – 76 417 мың теңге;
Қарғалы ауылдық округі – 60 241 мың теңге;

Сельский округ Байтерек – 66 563 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 67 836 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 81 564 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 63 284 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 71 290 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 54 076 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 77 618 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 66 746 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 52 617 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 64 068 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 53 851 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 50 313 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 120 438 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 65 890 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан– 79 257 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 64 013 тысяч тенге.
Сельский округ Туран – 84 594 тысяч тенге;
Итого 1 676 429 тысяч тенге.
на 2025 год:
Поселок Шиели – 153 339 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 73 657 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 62 719 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 71 232 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 97 161 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 68 781 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 71 222 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 72 584 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 87 273 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 67 713 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 76 280 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 57 861 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 83 051 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 71 418 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 56 300 тысяч тенге;
Сельский округ Когалы – 68 552 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 57 620 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 53 834 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 128 868 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 70 502 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 84 804 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 68 493 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 90 515 тысяч тенге;
Итого 1 793 779 тысяч тенге.
на 2026 год:
Поселок Шиели – 164 073 тысяч тенге;
Сельский округ Акмая – 78 813 тысяч тенге;
Сельский округ Алмалы – 67 109 тысяч тенге;
Сельский округ Актоган – 76 218 тысяч тенге;
Сельский округ Байгекум – 103 962 тысяч тенге;
Сельский округ Бестам – 73 596 тысяч тенге;
Сельский округ Байтерек – 76 207 тысяч тенге;
Сельский округ Енбекши – 77 665 тысяч тенге;
Сельский округ Жуантобе – 93 382 тысяч тенге;
Сельский округ Жулек – 72 453 тысяч тенге;
Сельский округ Жиделиарык – 81 619 тысяч тенге;
Сельский округ Жанатурмыс – 61 911 тысяч тенге;
Сельский округ Иркуль – 88 864 тысяч тенге;
Селський округ Кердели – 76 417 тысяч тенге;
Сельский округ Каргалы – 60 241 тысяч тенге;

Қоғалы ауылдық округі – 73 351 мың теңге;
Майлытоғай ауылдық округі – 61 654 мың теңге;
Ортақшыл ауылдық округі – 57 653 мың теңге;
Сұлутөбе ауылдық округі – 137 889 мың теңге;
Тартоғай ауылдық округі – 75 437 мың теңге;
Талаптан ауылдық округі - 90 741 мың теңге;
Телікөл ауылдық округі – 73 288 мың теңге;
Тұран ауылдық округі – 93 851 мың теңге;
Барлығы 1 919 344 мың теңге.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 10 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сельский округ Когалы – 73 351 тысяч тенге;
Сельский округ Майлытогай – 61 654 тысяч тенге;
Сельский округ Ортакшыл – 57 653 тысяч тенге;
Сельский округ Сулутобе – 137 889 тысяч тенге;
Сельский округ Тартогай – 75 437 тысяч тенге;
Сельский округ Талаптан – 90 741 тысяч тенге;
Сельский округ Теликоль – 73 288 тысяч тенге;
Сельский округ Туран – 93 851 тысяч тенге;
Итого 1 919 344 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 10 000 тысяч тенге.

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 10/2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 22.02.2024 № 13/2 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "21" декабря 2023 года № 10/2
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22.02.2024 № 13/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
68833
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23745
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
139794
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
18043
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
300285
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
125538
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
51250
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
360265,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар
360265,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125610,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2600
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
203167
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19424
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7464
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1938758
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1910984
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0
059
Елді мекенге біріңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1910984
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
68833
006
Оказание жилищной помощи
23745
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
139794
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
253
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18043
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
300285
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
125538
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
51250
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
360265,5
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
360265,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125610,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2600
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
203167
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19424
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7464
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1938758
1
Жилищное хозяйство
1910984
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1910984
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0

12750
1
Әскери мұқтаждар
2902
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2902
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2902
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9848
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9848
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
394
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9454
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
37455
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
37455
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37455
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
37455
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1766208
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
611312
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
611312
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
611312
2
Әлеуметтiк көмек
741980
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
741980
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
73651
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25728
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112558
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
270
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19306
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
321305
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
134325
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
54837
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
412916
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар

12750
1
Военные нужды
2902
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2902
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2902
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9848
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9848
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
394
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9454
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
37455
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
37455
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37455
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
37455
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1766208
1
Социальное обеспечение
611312
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
611312
005
Государственная адресная социальная помощь
611312
2
Социальная помощь
741980
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
741980
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
73651
006
Оказание жилищной помощи
25728
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112558
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
270
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
19306
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
321305
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
134325
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
54837
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
412916
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)