Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Қарғалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 34/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/34 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Шиелі аудандық мәслихатының "Қарғалы ауылдық округінің 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарғалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 031 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 333 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 51 698 мың теңге;
2) шығындар – 53 561,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -530,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 530,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Каргалы на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/10
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2023 года № 3/34. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Каргалы на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каргалы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 03 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 333 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 51 698 тысяч тенге;
2) затраты – 53 561,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -530,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 530,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 530,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 16 мамырдағы
№ 3/34 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/10 шешіміне 1-қосымша
Қарғалы ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств –530,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 16 мая 2023 года № 3/34
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/10
Бюджет сельского округа Каргалы на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование