Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Телікөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 34/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 3/35 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық маслихатының "Телікөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/11 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Телікөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 417 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 60 840 мың теңге;
2) шығындар – 62 653 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 396 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 396 мың теңге ;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 396 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Теликоль на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/11
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 16 мая 2023 года № 3/35. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Теликоль на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 34/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Теликоль на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 840 тысяч тенге;
2) затраты – 62 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 396 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 396 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 396 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.