Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/168 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 4/24 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №22/168 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 45 750 064,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 408 798,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 134 272,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 121 662,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 13 085 332,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 753 217,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107 385 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 112 560 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 104 232,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-2 104 232,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 175 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 112 560 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 152,5 теңге.".
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2022 года № 22/168 "О бюджете города Актау на 2023-2025 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 14 июля 2023 года № 4/24
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года №22/168 "О бюджете города Актау на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 45 750 064,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 408 798,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 134 272,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 121 662,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 085 332,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43 753 217,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107 385 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 112 560 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 104 232,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -2 104 232,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 175 тысяч тенге;
погашение займов – 2 112 560 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 152,5 тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

10 793,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 793,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
234 879,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
234 879,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
197 397,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
197 397,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
37 482,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 482,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
7 156 578,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
623 519,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
623 519,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
623 519,0
2
Әлеуметтiк көмек
6 212 784,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 186 272,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 413 702,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
51 887,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 663 751,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
38 592,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
460 928,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 473 525,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83 887,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 512,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
26 512,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
320 275,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 107,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 648,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

10 793,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 793,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
234 879,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
234 879,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
197 397,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
197 397,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
37 482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
37 482,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 156 578,0
1
Социальное обеспечение
623 519,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
623 519,0
005
Государственная адресная социальная помощь
623 519,0
2
Социальная помощь
6 212 784,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 186 272,0
002
Программа занятости
2 413 702,0
006
Оказание жилищной помощи
51 887,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 663 751,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
38 592,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
460 928,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 473 525,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83 887,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 512,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
26 512,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
320 275,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 107,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
105 648,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат