Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 50 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасындағы Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Жаңаөзен қалалық жер комиссиясының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №02-05/51 қорытындысы негізінде, "AK SU KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтініші бойынша, Жаңаөзен қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 7 февраля 2023 года № 50
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения Жанаозенской городской земельной комиссии от 26 декабря 2022 года №02-05/51, по заявлению товарищества с ограниченной ответственностью "AK SU KMG", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "AK SU KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Жаңаөзен қаласынан жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскесін алып қоймастан 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж. Қайнарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Қосуақов
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2023 жылғы "7" ақпандағы
№50 қаулысына
қосымша
Тұзсыздандыру зауытына су құбырын жүргізу үшін қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі және көлемі
Меншік иесінің немесе жер пайдаланушылар аты-жөні
Көлемі, га
1

1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "AK SU KMG" публичный сервитут сроком на 3 (три) года без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей земельных участков из города Жанаозен согласно приложению к настоящему.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ж. Кайнарбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Косуаков
Приложение к постановление
акимат города Жанаозен от "7" февраля 2022 года
№50
Перечень и размет земельных участков устанавливаемых сервитутом для прокладки водопровода к опреснительному заводу
Наименование собственника или землепользователя
Площадь, га
1