2024 - 2026 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/102 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдер бекітілсін:
1) кірістер – 603 514,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 89 160,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша 514 303,6 мың теңге;
2) шығындар – 612 628,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 113,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 113,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;

О бюджете села Кендерли на 2024 - 2026 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2023 года № 12/102.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год следущих объемах:
1)доходы – 603 514,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 89 160,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 50,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 514 303,6 тысяч тенге;
2)затраты – 612 628,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -9 113,4 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 113,4 тысячи тенге;
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 113,4 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 09.12.2024 № 22/186 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 513 796,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 09.12.2024 № 22/186 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

используемые остатки бюджетных средств – 9 113,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2024 № 22/186 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2024 год выделена субвенция в сумме 513 796,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2024 № 22/186 (вводится в действие с 01.01.2024).