Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/255 "2023 - 2025 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/81 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №29/255 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжігіт ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 623,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 785,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 366,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 221,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 51 251,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 167,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 544,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 544,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 544,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/255 "О бюджете села Акжигит на 2023 – 2025 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2023 года № 10/81
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №29/255 "О бюджете села Акжигит на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Акжигит на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 623,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 785,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 366,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 221,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 51 251,0 тысяча тенге;
2) затраты – 60 167,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 544,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 544,7 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 544,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.