"2024 - 2026 жылдарға арналған Есет ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/93 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/80 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Есет аулының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35 284,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 221,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 31 726,9 мың теңге;
2) шығындар – 35 333,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Есет на 2024 – 2026 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2023 года № 11/93.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/80 "О районном бюджете на 2024-2026 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Есет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 284,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 337,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 221,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 31 726,9 тысяч тенге;
2) затраты – 35 333,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48,9 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.10.2024 № 21/157 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2024 жылға Есет ауылының бюджетіне 25 606,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/93 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Есет ауылының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 48,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.10.2024 № 21/157 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Есет на 2024 год выделена субвенция в сумме 25 606,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1
к решению Бейнеуского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/93
Бюджет села Есет на 2024 год