2024 - 2026 жылдарға арналған Сыңғырлау ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/96 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/80 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сыңғырлау аулының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 025,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 458,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 207,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 44 359,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 140,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 115,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете села Сынгырлау на 2024 – 2026 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2023 года № 11/96.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/80 "О районном бюджете на 2024-2026 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Сынгырлау на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 025,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 458,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 207,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 359,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47 140,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 115,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 115,3 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2024 № 23/178 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2024 жылға Сыңғырлау ауылының бюджетіне 25 794,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/96 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Сыңғырлау ауылының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 115,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2024 № 23/178 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Сынгырлау на 2024 год выделена субвенция в сумме 25 794,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/96
Бюджет села Сынгырлау на 2024 год