Көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Ақжігіт ауылы әкімінің 2023 жылғы 7 қарашадағы № 20 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 6 мамырдағы қорытындысының негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжігіт ауылы, № 1 құрам бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 1 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Үш қиян атауы;
2) № 1 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Алтай атауы;
3) № 1 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Қарағайлы атауы;
4) № 1 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Жалтыр атауы;
5) № 1 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Ақмыш атауы;
2. Ақжігіт ауылы, № 2 құрам бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Жерұйық атауы;
2) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Тамшалы атауы;
3) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Үстірт атауы;
4) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Теректі атауы;
5) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Тасөткел атауы;
6) № 2 құрам бөлігіндегі атауы жоқ көшеге-Алаш атауы;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжігіт ауылының әкімі А. Дуйсенбаев

О присвоении наименовании улиц
Решение акима села Акжигит Бейнеуского района Мангистауской области от 7 ноября 2023 года № 20
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической Мангистауской области от 6 мая 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам, расположенные в зоне № 1 села Акжигит следующие наименования:
1) безымянной улице в зоне № 1 наименование-"Уш киян";
2) безымянной улице в зоне № 1 наименование-"Алтай";
3) безымянной улице в зоне № 1 наименование-"Карагайлы";
4) безымянной улице в зоне № 1 наименование-"Жалтыр";
5) безымянной улице в зоне № 1 наименование-"Акмыш";
1. Присвоить безымянным улицам, расположенные в зоне № 2 села Акжигит следующие наименования:
1) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Жеруйык";
2) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Тамшалы";
3) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Устурт";
4) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Теректи";
5) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Тасоткел";
6) безымянной улице в зоне № 2 наименование-"Алаш";
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Акжигит А. Дуйсенбаев