Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/218 "2023 - 2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 17 мая 2023 года № 3/22
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/218 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 134 450,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 004,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 909 709,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 141 398,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 947,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 6 947,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 6 947,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 909 709,1 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 54 185,0 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 69 786,8 мың теңге;
Жетібай ауылы – 205 241,1 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 72 210,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 5 января 2023 года № 22/218 "О бюджете сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қазандағы № 3/22 шешімі
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы" от 5 января 2023 года № 22/218 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 134 450,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 221 737,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 004,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 909 709,1 тысячи тенге;
2) затраты – 1 141 398,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 947,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 6 947,9 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 6 947,9 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 909 709,1 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 54 185,0 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 69 786,8 тысяч тенге;
села Жетыбай – 205 241,1 тысячи тенге;
сельского округа Куланды – 72 210,0 тысячи тенге;

Құрық ауылы – 258 847,8 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 139 420,6 мың теңге;
Сенек ауылы – 110 017,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы " 17 " мамырдағы
№ 3/22 шешіміне 1-қосымша
Қарақия аудандық мәслихатының
2023 жылғы "5" қаңтардағы
№ 22/218 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

села Курык – 258 847,8 тысяч тенге;
села Мунайшы – 139 420,6 тысяч тенге;
села Сенек – 110 017,8 тысяч тенге.".
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "17" мая 2023 года № 3/22
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от "5" января 2023 года № 22/218
Бюджет сельского округа Болашак на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3