Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 16/175 "Маңғыстау ауданының ауылдық округтері және ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 3/22 шешімі
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Маңғыстау ауданының ауылдық округтері және ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы №16/175 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3620 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Маңғыстау ауданының ауылдық округтері және ауылдарының жергілікті қоғамдастық жиналыстарының Регламентінде:
7 тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е.Махмутов

О внесении измененияв решение Мангистауского районного маслихата от 15 мая 2018 года № 16/175 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и сел Мангистауского района"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 24 мая 2023 года № 3/22
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 15 мая 2018 года №16/175 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и сел Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3620) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества сельских округов и сел Мангистауского района утвержденном указанным решением:
в пункте 7:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Е. Махмутов