Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/168 "2023 - 2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3/16 шешімі.
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №27/168 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №177551 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 327 893,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 649 339,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 222 348,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 456 205,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 334 371,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 478,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 478,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 478,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
"18" мамыр 2023 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 18 мамырдағы
№3/16 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 28 декабря 2022 года № 27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2023 года № 3/16.
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177 551) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 327 893,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 649 339,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 222 348,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 456 205,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 334 371,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 478,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 478,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 478,2 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Мунайлинского района"
Сұңғат Ш.
"18" мая 2023 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 18 мая 2023 года №3/16
Бюджет сельского округа Атамекен на 2023 год