Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/168 "2023 - 2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8/52 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №27/168 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №177551 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 809 199,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 735 162,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 181 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 892 251,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 815 678,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 478,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 28 декабря 2022 года № 27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2023 года № 8/52
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177551) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 3 809 199,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 735 162,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 138 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 181 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 892 251,8 тысяча тенге;
2)затраты – 3 815 678,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 478,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 478,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 478,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының төрағасы Б. Билялов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 30 қарашадағы
№8/52 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 478,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 478,2 тысяч тенге.";
приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мунайлинского районного маслихата Б. Билялов
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 30 ноября 2023 года №8/52
Бюджет сельского округа Атамекен на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс