Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 3/16 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/168 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/59 шешімі
Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мұнайлы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы №3/16 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №27/168 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №182082 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 18 мая 2023 года № 3/16 "О внесении изменений в решение Мунайлинского района от 28 декабря 2022 года № 27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023 - 2025 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2023 года № 10/59
Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №27/168 "О бюджетах сел, сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №177551) следующие изменения:

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Д. Шамшадинов
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№10/59 шешіміне 1-қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 18 мамырдағы
№3/16 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Временно осуществляющий полномочия председателя Мунайлинского районного маслихата       Д. Шамшадинов
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 22 декабря 2023 года №10/59
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 18 мая 2023 года №3/16
Бюджет сельского округа Атамекен на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс