Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 560 "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 сәуірдегі № 139 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 560 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 110000, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, М. Дулатов көшесі, 68-құрылыс.";
15-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) облыс аумағында бұқаралық спортты және мүгедектігі бар адамдар арасындағы және ұлттық спорт түрлерiн дамытуды қамтамасыз етеді;";
көрсетілген ережеге қосымшада:
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Қостанай облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Владимир Матвиенко атындағы балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерві мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген ережеге енгізілген өзгерістердің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі Қ. Ақсақалов

О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 7 декабря 2021 года № 560 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 4 апреля 2023 года № 139
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" от 7 декабря 2021 года № 560 следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: Республика Казахстан, 110000, Костанайская область, город Костанай, улица М. Дулатова, строение 68.";
подпункт 4) пункта 15 изложить в новой редакции:
"4) обеспечивает развитие массового спорта, спорта среди лиц с инвалидностью и национальных видов спорта на территории области;";
в приложении к указанному Положению:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская школа олимпийского резерва имени Владимира Матвиенко" Управления физической культуры и спорта акимата Костанайской области.".
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию внесенных изменений в вышеуказанное Положение в органах юстиции;
2) в течение пяти календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов