Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 615 "Қостанай облысы әкімдігінің ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 267 қаулысы
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы әкімдігінің ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 615 қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай облысы әкімдігінің ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 110000, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Гоголь көшесі, 75-үй.";
15-тармақта:
12) және 30) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"12) ақпараттандыру және байланыс саласындағы ұлттық жобаларды іске асыруды қамтамасыз етеді;";
"30) Қостанай облысының аумағында цифрландыруды дамытуды, сондай-ақ ақпараттандыру және байланыс саласындағы ұлттық жобалар шеңберінде цифрлық шешімдерді жоспарлауды және енгізуді қамтамасыз етеді;";
мынадай мазмұндағы 48-1) тармақшамен толықтырылсын:
"48-1) өз құзыреті шегінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асырады;".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістердің және толықтырудың әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Костанайской области от 31 декабря 2021 года № 615 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 23 июня 2023 года № 267
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов акимата Костанайской области" от 31 декабря 2021 года № 615 следующие изменения и дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов акимата Костанайской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Местонахождение юридического лица: Республика Казахстан, 110000, Костанайская область, город Костанай, улица Гоголя, дом 75.";
в пункте 15:
подпункты 12) и 30) изложить в новой редакции:
"12) обеспечивает реализацию национальных проектов в сфере информатизации и связи;";
"30) обеспечивает развитие цифровизации на территории Костанайской области, а также планирование и внедрение цифровых решений в рамках национальных проектов в сфере информатизации и связи;";
дополнить подпунктом 48-1) следующего содержания:
"48-1) реализует государственную политику в области государственно-частного партнерства в пределах своей компетенции;".
2. Государственному учреждению "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию внесенных изменений и дополнения в вышеуказанное Положение в органах юстиции;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на государственном и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысы әкімінің міндетін атқарушы Е. Спанов

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Костанайской области Е. Спанов