Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2021 жылғы 6 қазандағы № 2035 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 701 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскеcіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2021 жылғы 6 қазандағы № 2135 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндеттерін атқарушы А. Исмагулов

О признании утратившим силу постановление акимата города Костаная от 6 октября 2021 года № 2035 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 20 апреля 2023 года № 701
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об установлении публичного сервитута на земельные участки" от 6 октября 2021 года № 2135.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента его подписания.
Исполняющий обязанности акима А. Исмагулов