Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 742 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 199 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобасы негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес жүргізу үшін жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2023 жылғы 25 сәуірдегі
№ 742 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитуттар белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі бойынша Соколовская көшесі - Абай даңғылы шекараларында мекенжайында "Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі бойынша Соколовская көшесі - Абай даңғылы шекараларында өздігінен ағатын кәріз коллекторын қайта жаңарту" объектісі бойынша жүргізу үшін, жалпы алаңы 1,4874 гектар;
2) Қостанай қаласы, О. Досжанов көшесі бойынша Шаяхметов көшесі - Қасымханов көшесі шекараларында, Қасымханов көшесі бойынша О. Досжанов көшесі - Павлов көшесі шекараларында мекенжайында "Қостанай қаласы, О. Досжанов көшесі бойынша Шаяхметов көшесі - Қасымханов көшесі шекараларында, Қасымханов көшесі бойынша О. Досжанов көшесі - Павлов көшесі шекараларында өздігінен ағатын кәріз коллекторын қайта жаңарту" объектісі бойынша жүргізу үшін, жалпы алаңы 1,5223 гектар.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 апреля 2023 года № 742
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" № 199 от 14 марта 2023 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки для прокладки, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
К постановлению акимата
от 25 апреля 2023 года
№ 742
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичные сервитуты государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) для прокладки по объекту "Реконструкция самотечного канализационного коллектора по улице Л. Беды в границах улица Соколовская-проспект Абая, город Костанай" по адресу: город Костанай, по улице Л. Беды в границах улица Соколовская-проспект Абая, общей площадью 1,4874 гектар;
2) для прокладки по объекту "Реконструкция самотечного канализационного коллектора по улице О. Дощанова в границах улицы Шаяхметова - улицы Касымханова, по улице Касымханова в границах улицы О. Дощанова - улицы Павлова, город Костанай" по адресу: город Костанай, по улице О. Дощанова в границах улицы Шаяхметова - улицы Касымханова, по улице Касымханова в границах улицы О. Дощанова - улицы Павлова, общей площадью 1,5223 гектар.