Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 28 шілдедегі № 1577 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 28 тамыздағы № 1716 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2022 жылғы 28 шілдедегі № 1577 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Костаная от 28 июля 2022 года № 1577 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 28 августа 2023 года № 1716
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная "Об установлении публичного сервитута на земельный участок" от 28 июля 2022 года № 1577.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким М. Жундубаев