Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 2275 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 2023 жылғы 6 қазандағы № 847, № 848, № 849, № 850, № 851, № 852 бұйрықтарымен бекітілген жерге орналастыру жобалары негізінде Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілер бойынша су құбыры мен канализация коллекторын жүргізу үшін жер учаскелеріне қауымдық сервитуттар белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев
Әкімдіктің
2023 жылғы 15 қарашадағы
№ 2275 қаулысына
қосымша
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай-Су" мемлекеттік коммуналдық кәсірорнына қауымдық сервитуттар белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
1) "Амангелді көшесінен Сыра зауытына дейінгі 5 Апрель көшесіндегі су құбыры" объектісі бойынша, ұзындығы 1327 м, жалпы алаңы 1,3304 гектар;
2) "Сералин көшесінен Индустрияльная көшесіне дейінгі Л. Беда көшесінің су құбыры" объектісі бойынша, ұзындығы 973 м, жалпы алаңы 0,9712 гектар;
3) "1 Май - Гоголь - О. Досжанов көшесіндегі канализация коллекторы" объектісі бойынша, ұзындығы 428 м, жалпы алаңы 0,4302 гектар;
4) "Облыстық аурухананың Победа көшесінен Қайырбеков көшесіне дейінгі канализация коллекторы" объектісі бойынша, ұзындығы 1276 м, жалпы алаңы 1,2734 гектар;

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 ноября 2023 года № 2275
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании землеустроительных проектов, утвержденных приказами государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" № 847, № 848, № 849, № 850, № 851, № 852 от 6 октября 2023 года акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичные сервитуты на земельные участки для прокладки водопровода и канализационного коллектора по объектам, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев
Приложение
к постановлению акимата
от 15 ноября 2023 года
№ 2275
Перечень земельных участков, на которые устанавливаются публичные сервитуты государственному коммунальному предприятию "Костанай-Су" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная"
1) по объекту "Водопровод по улице 5 Апреля от Амангельды до Пивзавода", протяженностью 1327 м, общей площадью 1,3304 гектар;
2) по объекту "Водопровод по улице Л.Беды и Сералина до Индустриальной", протяженностью 973 м, общей площадью 0,9712 гектар;
3) по объекту "Канализационный коллектор по улице 1 Мая-Гоголя-О.Дощанова", протяженностью 428 м, общей площадью 0,4302 гектар;
4) по объекту "Канализационный коллектор от улицы Победы облостной больницы до улицы Каирбекова", протяженностью 1276 м, общей площадью 1,2734 гектар;

5) "281-282 квартал Шипин - Рабочая - Бородин көшесіндегі су құбырының алаңішілік желілері" объектісі бойынша, ұзындығы 757 м, жалпы алаңы 0,8228 гектар;
6) "Аяқ киім фабрикасынан Пушкин - Сьянов көшелерінен су құбыры" объектісі бойынша, ұзындығы 437 м, жалпы ауданы 0,7635 гектар.

5) по объекту "Внитриплощадочные сети водопровода по улице Шипина-Рабочая-Бородина квартал 281-282", протяженностью 757 м, общей площадью 0,8228 гектар;
6) по объекту "Водопровода от обувной фабрики от улицы Пушкина-Сьянова", протяженностью 437 м, общей площадью 0,7635 гектар.