Рудный қаласы әкімінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 1 "Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2023 жылғы 6 қарашадағы № 3 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Рудный қаласы әкімінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 1 "Жергілікті ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2023 жылғы 1 ақпандағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178469 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
В. Ионенко

О признании утратившим силу решения акима города Рудного от 1 февраля 2023 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима города Рудного Костанайской области от 6 ноября 2023 года № 3
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение акима города Рудного от 1 февраля 2023 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 1 февраля 2023 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 178469).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
В. Ионенко