Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 187 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 69 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 187 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31641,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1036,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30605,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20644,0 мың теңге;
2) шығындар – 31670,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 8512,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 1449,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 360774,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2843,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 357931,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 23683,0 мың теңге;
2) шығындар – 361974,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1200,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1200,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1200,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 332429,0 мың теңге, Арқалық қаласының бюджетінен 1819,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 19 октября 2023 года № 69
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 187 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31641,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1036,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30605,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20644,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31670,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 29,6 тысяч тенге.";
пункт 1-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 8512,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 1449,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 360774,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2843,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 357931,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 23683,0 тысяч тенге;
2) затраты – 361974,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1200,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1200,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1200,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 332429,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 1819,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:

"6. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28321,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 469,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27852,5 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 23310,0 мың теңге;
2) шығындар – 28354,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -32,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32,8 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде облыстық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4542,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28869,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27637,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20912,0 мың теңге;
2) шығындар – 29047,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -178,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 178,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 6025,0 мың теңге, Арқалық қаласының бюджетінен 700,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Арқалық қаласы Жаңақала ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33890,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 831,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33059,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 24300,0 мың теңге;
2) шығындар – 34052,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"6. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28321,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 469,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27852,5 тысяч тенге, из них объем субвенций – 23310,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28354,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32,8 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 32,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 4542,5 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28869,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 982,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27637,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29047,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -178,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 178,5 тысяч тенге.";
пункт 8-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 6025,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 700,0 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Жанакала города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33890,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 831,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33059,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 24300,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34052,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7507,0 мың теңге, Арқалық қаласының бюджетінен 1252,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28088,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1363,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26725,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 19033,0 мың теңге;
2) шығындар – 28136,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде облыстық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7692,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29949,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1135,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28814,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20808,0 мың теңге;
2) шығындар – 30518,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -569,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде облыстық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5869,0 мың теңге, Арқалық қаласының бюджетінен 2137,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -162,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 162,9 тысяч тенге.";
пункт 10-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"10-1. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 7507,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 1252,0 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28088,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1363,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26725,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 19033,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28136,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 48,2 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 7692,0 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29949,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1135,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28814,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20808,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30518,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -569,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 569,3 тысяч тенге.";
пункт 14-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"14-1. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 5869,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 2137,0 тысяч тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:

"16. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 273753,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1712,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 99,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 271942,3 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 28569,0 мың теңге;
2) шығындар – 273865,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 240164,3 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 3209,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28389,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 687,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27702,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21317,0 мың теңге;
2) шығындар – 29337,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -948,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 948,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 948,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде облыстық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 6385,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 309935,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3818,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 306117,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 33567,0 мың теңге;
2) шығындар – 310218,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

"16. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 273753,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1712,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 99,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 271942,3 тысяч тенге, из них объем субвенций – 28569,0 тысяч тенге;
2) затраты – 273865,0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 111,7 тысяч тенге.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 240164,3 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 3209,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28389,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 687,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27702,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21317,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29337,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -948,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 948,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 948,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 6385,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 309935,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3818,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 306117,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 33567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 310218,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -283,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 283,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 264910,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 7640,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40432,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 811,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39621,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 28541,0 мың теңге;
2) шығындар – 40536,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104,1 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 104,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 24-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 10980,0 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 100,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36615,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6554,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29714,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 20844,0 мың теңге;
2) шығындар – 36666,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 26-1-тармақпен толықтырылсын:
"26-1. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 8870,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -283,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 283,9 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 264910,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 7640,0 тысяч тенге.";
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40432,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 811,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39621,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 28541,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40536,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 104,1 тысяч тенге.";
пункт 24-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"24-1. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 10980,0 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 100,0 тысяч тенге.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36615,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6554,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29714,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 20844,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36666,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -51,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 51,2 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 8870,0 тысяч тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:

"28. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 499352,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6908,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 492444,3 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 39674,0 мың теңге;
2) шығындар – 500065,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -713,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 713,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 30-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі облыстық бюджеттен 446410,3 мың теңге сомасында, Арқалық қаласының бюджетінен 6360,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының

"28. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 499352,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6908,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 492444,3 тысяч тенге, из них объем субвенций – 39674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 500065,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -713,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 713,0 тысяч тенге.";
пункт 30 указанного решения изложить в новой редакции:
"30. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка на 2023 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 446410,3 тысяч тенге, из бюджета города Аркалыка в сумме 6360,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата