Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 196 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 39 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176435 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160182,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30459,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 129706,0 мың теңге;
2) шығындар – 169672,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9490,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9490,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 196 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 12 июля 2023 года № 39
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176435) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 160182,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30459,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 129706,0 тысяч тенге;
2) затраты – 169672,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9490,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9490,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.