Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 "Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 60 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 184 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176391 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10342351,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5190664,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63225,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 44863,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5043598,4 мың теңге;
2) шығындар – 10852061,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -307,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 307,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 251671,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 251671,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 761074,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 761074,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 184 "О бюджете города Лисаковска на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 12 декабря 2023 года № 60
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 184 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176391) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10342351,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5190664,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 63225,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44863,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5043598,4 тысяч тенге;
2) затраты – 10852061,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -307,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 307,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 251671,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 251671,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -761074,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 761074,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

7 072,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 072,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 072,1
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
19 930,3
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
19 930,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 930,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
19 930,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
542 217,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
25 769,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 769,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 769,0
2
Әлеуметтiк көмек
376 449,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
376 449,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68 962,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 371,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 461,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 324,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58 002,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
60 159,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
96 777,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 390,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
139 999,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
139 999,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 476,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
350,6
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 606,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23 075,2
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

7 072,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 072,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 072,1
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
19 930,3
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
19 930,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 930,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
19 930,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
542 217,9
1
Социальное обеспечение
25 769,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 769,0
005
Государственная адресная социальная помощь
25 769,0
2
Социальная помощь
376 449,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
376 449,5
002
Программа занятости
68 962,4
006
Оказание жилищной помощи
13 371,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 461,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 324,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 002,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
60 159,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
96 777,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 390,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
139 999,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
139 999,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 476,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
350,6
021
Капитальные расходы государственного органа
23 606,1
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
23 075,2
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях