Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 147 "Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 9 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 147 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 827 057,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 805 828,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 570,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 989 658,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 841 157,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 11 605,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 445,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37 732,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 37 732,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 63 436,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 436,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 147 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21 апреля 2023 года № 9
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 147 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 827 057,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 805 828,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31 570,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 989 658,8 тысяча тенге;
2) затраты – 3 841 157,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 605,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 445,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 732,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 37 732,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 63 436,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 436,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

166 208,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 562,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 308,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 843,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 757,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
10 042,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 335,3
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 657,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 657,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 699,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 509,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 449,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
762 372,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20 400,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 400,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
5 400,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
15 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
721 272,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
684 105,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
684 105,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 166,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6 169,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
30 997,8
3
Елді-мекендерді көркейту
20 700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 700,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
20 700,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

166 208,1
002
Программа занятости
88 562,8
006
Оказание жилищной помощи
360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 308,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 843,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 757,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
10 042,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 335,3
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 657,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 657,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 699,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 509,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 449,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
762 372,6
1
Жилищное хозяйство
20 400,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 400,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 400,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
15 000,0
2
Коммунальное хозяйство
721 272,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
684 105,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
684 105,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 166,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6 169,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
30 997,8
3
Благоустройство населенных пунктов
20 700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 700,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
20 700,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство