Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 шілдедегі № 23 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 511 534,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 16 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 473,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 93,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 494 042,3 мың теңге;
2) шығындар - 512 433,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 899,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 899,3 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 75 942,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 445,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 73 497,0 мың теңге;
2) шығындар - 76 513,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 571,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 571,0 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 471,0 мың теңге, оның iшiнде:

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 148 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11 июля 2023 года № 23
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 148 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 511 534,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 473,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 494 042,3 тысяч тенге;
2) затраты – 512 433,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 899,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 899,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 942,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 445,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 73 497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 76 513,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 571,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 571,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 471,0 тысяч тенге, в том числе по:

"13. Құмкешу ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 410,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 874,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 684,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 274,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 274,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16 және 19 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ М.С. Сакетов
"11" шілде 2023 жыл
Мәслихаттың
2023 жылғы "11" шілдедегі
№ 23 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

"13. Утвердить бюджет Кумкешуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 410,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 536,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 874,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 684,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 274,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274,8 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 13, 16 и 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
________________________________ М.С. Сакетов
"11" июля 2023 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "11" июля 2023 года
№ 23
Приложение 1
к решению маслихата