Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 65 шешімі.
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 609,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 832,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 495,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 300 182,3 мың теңге;
2) шығындар – 330 609,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6000,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.08.2024 № 99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 54 594,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Амантоғай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 160,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 595,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 565,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 857,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 697,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.08.2024 № 99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Амантоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 936,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 65.
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 324 609,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 832,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 495,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 300 182,3 тысяч тенге;
2) затраты – 330 609,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 000,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.08.2024 № 99 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 54 594,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 160,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 595,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 857,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 697,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.08.2024 № 99 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Амантогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 22 936,0 тысяч тенге.

5. Ақсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 789,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 834,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.08.2024 № 99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған Ақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 816,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Байғабыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 785,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 43,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 560,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 922,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 137,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137,3 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 21.02.2024 № 74 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған Байғабыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 937,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қабырға ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 553,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 571,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

5. Утвердить бюджет села Аксай на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 789,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 955,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 834,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.08.2024 № 99 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете села Аксай предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 16 816,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 785,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 182,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 560,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 922,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 137,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21.02.2024 № 74 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете Байгабылского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 22 937,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кабыргинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 553,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 571,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 227,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.08.2024 № 99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Құмкешу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 084,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Тасты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 787,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 242,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 393,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 272,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 485,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 485,6 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.08.2024 № 99 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16 744,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Үрпек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 977,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 163,0 мың теңге;
2) шығындар – 67 641,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 664,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 664,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 21.02.2024 № 74 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – - 227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 227,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.08.2024 № 99 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Кумкешуского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 22 084,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Тастинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 787,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 152,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 242,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 393,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 272,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 485,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 485,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.08.2024 № 99 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Тастинского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 16 744,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Урпекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 977,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 814,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 163,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67 641,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 664,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1664,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21.02.2024 № 74 (вводится в действие с 01.01.2024).

18. 2024 жылға арналған Үрпек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 23 298,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Үштоғай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 707,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 980,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 727,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 106,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 106,5 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 21.02.2024 № 74 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2024 жылға арналған Үштоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 22 091,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ауыл, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмеген.
22. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.С. Сакетов
"27" желтоқсан 2023 жыл
Мәслихаттың
2023 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 65 шешіміне
1-қосымша
Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті

18. Учесть, что в бюджете Урпекского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 23 298,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Уштогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 707,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 980,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 727,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 106,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 106,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 21.02.2024 № 74 (вводится в действие с 01.01.2024).
20. Учесть, что в бюджете Уштогайского сельского округа предусмотрен объем субвенции, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме – 22 091,0 тысяч тенге.
21. Объем бюджетных изъятий из бюджетов села, сельских округов в районный бюджет не предусмотрено.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"27" декабря 2023 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "27" декабря 2023 года
№ 65
Бюджет Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2024 год