Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 163 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 148 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 471,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 812,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 385,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 914,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3914,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Байғабыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213 831,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 213 093,0 мың теңге;
2) шығындар – 213 988,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 157,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 148 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16 января 2023 года № 163
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 148 следующие изменения:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 471,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 812,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 385,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 914,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 914,9 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Байгабылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 213 831,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 700,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 213 093,0 тысяч тенге;
2) затраты – 213 988,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 157,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157,5 тысяч тенге.
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах: