"Мобайл Телеком Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы Байғабыл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "Мобайл Телеком Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Амангелді ауданы, Байғабыл ауылдық округі, Байғабыл ауылы аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,0904 гектар жер учаскесіне 5 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Амангелді ауданының Байғабыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғабыл ауылдық округінің әкімі А. Зейнолдин

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком Сервис"
Решение акима Байгабылского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области от 10 января 2023 года № 1
В соответствии со статьями 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Мобайл Телеком Сервис" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи на земельный участок общей площадью 0,0904 гектар, расположенный на территории села Байгабыл, Байгабылского сельского округа Амангельдинского района сроком на 5 лет.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байгабылского сельского округа Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байгабылского сельского округа А. Зейнолдин