Әулиекөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 "Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 21 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 340 749,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 69 548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 357,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 695,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 268 149,7 мың теңге;
2) шығындар – 345 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 176 "О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 21
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 176 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 340 749,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 548,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 357,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 695,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 268 149,7 тысяч тенге;
2) затраты – 345 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
223284,3
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
17613,8
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
205670,5
14
Борышқа қызмет көрсету
5461,0
1
Борышқа қызмет көрсету
5461,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5461,0
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5461,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-5063,8
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
5063,8

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
223284,3
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
17613,8
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
205670,5
14
Обслуживание долга
5461,0
1
Обслуживание долга
5461,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5461,0
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
5461,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-5063,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
5063,8