Әулиекөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 180 "Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 25 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Новонежин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 180 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Новонежин ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229 001,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 115,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 215 418,2 мың теңге;
2) шығындар – 233 444,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 443,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 443,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аулиекольского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 180 "О бюджете Новонежинского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 25
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Новонежинского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 180 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 229 001,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 115,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 215 418,2 тысячи тенге;
2) затраты – 233 444,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4443,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4443,2 тысячи тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.