Әулиекөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 "Әулиекөл ауданы Москалев ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 27 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Москалев ауылдық округінің бюджеті туралы Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Москалев ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 015,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 435,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 43 509,7 мың теңге;
2) шығындар – 46 864,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 182 "О бюджете Москалевского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26 апреля 2023 года № 27
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Москалевского сельского округа Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 182 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Москалевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 015,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 435,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 509,7 тысяч тенге;
2) затраты – 46 864,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;